News & Events

Modele rc katowice

1. składając zamówienia klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych Osobowych w celu la realizacji i obsługi zamówienia przez sprzedawcę, qui jest jednocześnie administratorem danych Osobowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 Roku o ochronie danych Osobowych. 2. Dane szczypior znajdujące się w bazie danych sprzedawcy nie są jakiej podmiotom nie uczestniczącym w la realizacji wykonywania sprzedaży. 3. powierzone Dane szczypior są przechowywane je zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa. 4. powierzone sprzedawcy Dane szczypior są wykorzystywane wyłącznie:-w celu la realizacji zawartej wykonywania sprzedaży, Gdy jest à niezbĩne faire podjęcia działań Przed zawarciem wykonywania na żądanie osoby, której Dane dotyczą, w tym, w celu skutecznego confirmation otrzymania je przyjęcia zamówienia ne la realizacji oraz dostawy towaru Pod wskazany adres; -pozyskania OD klienta przez wyspecjalizowane Podmioty opinii na temat jakości obsługi w Kłodzkie internetowym; -Gdy jest à niezbĩne dla zrealizowania uprawnienia lub spełnienia Fundusz wynikającego z przepisu prawa; -Gdy jest to niezble ne się okre prawem zadań realizowanych dla Dobra publicznego; -Gdy jest to niezb, ne dla wypełnienia Elena usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych Albo odbiorców danych, un przetwarzanie nie narusza Praw i Wolności osoby, której Dane dotyczą. 5.

powierzone sprzedawcy Dane szczypior mogą być także przetwarzane w celach marketingowych, o Ile klient wyrazi na à zgodę w odrębnym oświadczeniu (zaznaczenie właściwego Pola z akceptacją zapisu do newslettera). 6. klient zgodnie z ustawą o ochronie danych Osobowych ma Prawo wglądu do swoich danych Osobowych, Możliwość ich poprawiania oraz usunięcia. Sprzedawca Zapewnia każdemu Klientowi Prawo kontroli przetwarzania danych zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych Osobowych. 7. podanie danych Osobowych jest dobrowolne, Jednakże brak zgody na przetwarzanie danych Osobowych uniemożliwia zrealizowanie zamówienia klienta. W Naszym asortymencie Posiadamy również Gotowe Drony w formie ZABAWEK a także Profesjonalne MODELE typu DJI Phantom, DJI Spark i DJI Mavic.

W oynatıcı Gdy uszkodzisz Swojego Drona à znajdziesz u NAS verrouillés elementy zamienne typu śmigła, silniki i réglementation. Jeśli chcesz zbudować Swojego Drona od podstaw à także znajdziesz u NAS Wszystko: ramy, podwozia, kamery, réglementaire, silniki bezszczotkowe, kontrolery Lotu, rzepy, ITD przewody. Posiadamy także Wiele poradników na temat Tego Jak zbudować Drona je vais skonfigurować. W dziale MODELE RC znajdziesz Gotowe MODELE en RTF Bądź versions Kit i PNP. Posiadamy także Wiele podzespołów i części Jak Drobnica modelarska-zawiasy, zawleczki e-clips, snapy kulowe, popychacze, wkręty dociskowe, mocowania bowdena i inne. Niezbędna elektronika Jak réglementation, stabilzatory, kamery, przewody również są Dostępne. Dział Ten Całkiem niedawno został poszerzony także o samochody RC, czołgi zdalnie sterowane, łodzie RC je żaglówki, które są Świetną zabawą Zarówno dla dzieci Jak je dorosłych. Znajdziesz Tam przeróżne WARIACJE Wymiary modelów. 1. zgodnie z ustawą z dnia 30 Maja 2014 Roku o prawach konsumenta, konsument Może odstąpić OD wykonywania sprzedaży towarów zakupionych w Sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne Oświadczenie na piśmie w terminie 14, licząc OD dnia date towaru (TJ.

OD dnia odebrania towaru przez Konsumenta). Ne zachowania Tego résid Wystarczy wysłanie Mieczysława Przed jego upływem. 2. konsument Może odstąpić OD umowy, składając sprzedawcy Oświadczenie o odstąpieniu OD umowy. Wzór Mieczysława, Wi ZAŁĄCZNIK do niniejszego regulaminu. 3. Oświadczenie o odstąpieniu OD wykonywania należy wysłać na adres: FHU entrer, SKR.